Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Opatrný a Tretera vítězové eSTéček v Chuchli. Kotalík dvakrát druhý

 15.06.2019 20:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Páteční i sobotní program parkurového CPI Summer Cupu ve Velké Chuchli vyvrcholil soutěžemi na stupni obtížnosti ST. V pátek vyhrál Aleš Opatrný s Chachou, v sobotu Vladimír Tretera v sedle Gangstera V/H. Oba dny byl druhý Matěj Kotalík s Listonem.

reklama 12B
 
Páteční hlavní soutěž CPI Summer Cupu v pražské Velké Chuchli byla postavena na stupni obtížnosti ST* a jela se na čas. Z pěti bezchybných dvojic byl nejrychlejší Aleš Opatrný s Chachou. Jeho čas byl 76,47 sekundy. O necelé dvě sekundy pomalejší byl Matěj Kotalík s Listonem a skončil tak druhý.
 
Stejného pořadí dosáhl i v sobotní soutěži ST** na rozeskakování. Do něj postoupilo sedm soutěžících, ale kromě vítěze Vladimíra Tretery s Gangsterem V/H nikdo nedokázal čistou jízdu zopakovat. Tretera jel tzv. na čistotu a jeho čas rozhodně nepatřil mezi nejrychlejší – hodnotu měl 50,50 vteřiny. Velmi rychlý byl již zmiňovaný Matěj Kotalík s Listonem. Cílem projel v čase 41,32, ale bohužel se 4 trestnými body za jednu chybu. 
 

PSALI JSME: Tomanová: Chuchle je mé nové působiště. Chystáme i mezinárodní závody

Shodného výsledku dosáhli i Rudolf Doležal s Quattrem a Karel Polák s Empirem 1. Pomalejší jízdy je zařadily na čtvrtý, resp. pátý řádek výsledkové listiny. Vůbec nejrychlejší sobotní jízdu předvedl páteční vítěz Aleš Opatrný – tentokrát na koni Daylight 282. Jenže na jeho kontě bylo nakonec 8 trestných bodů a skončil až pátý. 
 
Dvě chyby zaznamenala v rozeskakování také Veronika Turečková s Einsteinem. Třikrát inkasovala po čtyřech trestných bodech Hana Pokorná s Kyrilem a pořadí jezdců v rozeskakování tak uzavírala.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Chci, aby Velká Chuchle žila. Manžel mi dal plnou důvěru, říká Vítková

 
Internetová televize EquiTV.cz odvysílá celý nedělní program živě. Začátek přenosu je plánován na 8.15 hodinu, o 15 minut později nastoupí na start zahajovací dvojce úvodní soutěže dne. 
 

Stream můžete sledovat POD TÍMTO ODKAZEM

 

Archivní foto Josef Malinovskýreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace