reklama 11B


Nové sestavy týmů Global Champions League v sezoně 2020 jsou odhaleny

 06.02.2020 12:59 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Pátá sezona Global Champions League přinese několik významných změn ve složení jednotlivých týmů. Jak jsme vás již informovali, změny se týkají rovněž družstva Prague Lions. Sestavy jsou již definitivně uzavřeny a do prvního mítinku zbývá jen měsíc.

reklama 12C
Měsíc před úvodním dílem série Global Champions League přichází pořadetel s tiskovou zprávou, v níž prozradil změny ve složení týmů pro rok 2020. Nejzásadnější přesuny jsou tyto:
 
  • Penelope Leprevost bude poprvé startovat v barvách Paris Panthers
  • Sergio Alvarez Moya se přidal k Prague Lions
  • Cameron Hanley bude v roce 2020 bojovat za tým London Knights
  • Edwina Tops-Alexander se pro tuto sezonu stala členem Valkenswaard United
  • Daniel Deusser přestoupil k družstvu St Tropez Pirates
  • Jessica Springsteen se přesouvá do Cannes Stars
  • Billy Twomey se připojil k Monaco Aces
 
Sestavy týmů jsou nyní uzavřeny a aktuálně probíhají strategické plány na celou sezonu 2020. Velkým tématem budou opět nejmladší členové týmu, tedy zástupci kategorie U25. V uplynulé sezoně byli totiž tito jezdci nejednou rozhodující pro úspěch celého týmu.
 
Všechny mítinky série Global Champions League mohou fanoušci sledovat v přímém přenosu prostřednictvím GCTV. Úvodní díl se uskuteční již 5. až 7. března v katarském Dauhá a další kola budou putovat po celém světě až do finálového New Yorku a pražského PlayOffs. Můžete se těšit na odborné komentáře, rozhovory a pohledy do zákulisí.
 
V roce 2019 jsme byli svědky nelítostné bitvy v newyorském finále, kde zvítězili London Knights. Týmy rovněž usilovaly o prestižní účast v GCL Super Cup, kde zazářili Shanghai Swans.
 
Unikátní forma Global Champions League dává šanci sledovat jezdce z různých zemí, kteří se vůbec poprvé spojí v týmy a vytvoří tak nová spojenectví. Je velmi vzrušující sledovat jejich soupeření.
 

KOMPLETNÍ SESTAVY TÝMŮ PRO ROK 2020 NAJDETE ZDE

 

Zdroj tisková zpráva GCL
reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace