reklama 11A

Nesvačil nechal v Cáchách za sebou elitu. Vyhrál vozatajský parkur

 19.09.2021 13:25 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Český reprezentant ve vozatajských soutěžích Jiří Nesvačil junior podává dlouhodobě výborné výkony v překážkové jízdě mezi kužely. Během nedělního parkuru při CHIO Aachen 2021 za sebou nechal světovou elitu a soutěži s finále nenašel přemožitele.

reklama 12C
 
Osm nejlepších vozatajů v parkurové části CHIO Aachen postupovalo do tzv. Winning Round, v němž stejně jako v základním kole nechyboval a díky času 68,95 sekundy zvítězil. 
 
Druhý skončil v čase finále 73,90 Belgičan Glenn Geerts. Třetí příčku vybojoval Koos de Ronde, jenž však ve finále inkasoval 5 trestných bodů. 
 
Čtvrtý byl v parkuru Benjamin Aillaud z Francie a pátý Ijsbrand Chardon z Nizozemska. Ten se stal celkovým vítězem třídenního vozatajského klání. Stříbrná pozice patřila dalšímu nizozemskému reprezentantovi Koosovi de Ronde. Třetím v pořadí pak byl Australan Boyd Exell.
 
Jiří Nesvačil senior zapisoval v základní části vozatajského parkuru tři trestné body a dokončil osmnáctý. Na dvacáté příčce v kompletní soutěži to však již nic nezměnilo.
 
Foto: Roman Vyskočil


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE