reklama 11C

Jiří Nesvačil je v Cáchách po maratonu čtrnáctý. Jeho otec pak dvacátý

 19.09.2021 09:43 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu 18. září pokračovaly vozatajské soutěže při CHIO Aachen 2021 maratonem, který český reprezentant Jiří Nesvačil junior dokončil jako dvanáctý v pořadí. Po dvou zkouškách zůstává na 14. příčce, kterou obsadil i v úvodní drezuře.

reklama 12D
 
Vedení v soutěži spřežení při CHIO Aachen 2021 se po sobotním maratonu ujal Ijsbrand Chardon z Nizozemska, který byl v terénní zkoušce třetí a v kombinaci se čtvrtým nejlepším výsledkem v drezuře má 161 bodů. 
 
Na druhou příčku se posunul díky vítěznému maratonu jeho krajan Koos de Ronde, jenž v součtu nasbíral 167,17 bodů. Jen o čtyři desetiny více má pak Mareike Harm z Německa. Lídr po drezuře Boyd Exell z Austrálie má 167,96 bodů a je aktuálně čtvrtý. Maraton dojel až jako patnáctý.
 
Dílčí dvanácté místo zaznamenal v sobotu Jiří Nesvačil junior, ale v průběžném pořadí to pro něj posun neznamenalo. Se 186,76 body je před závěrečným parkurem, v němž se mu tradičně daří, čtrnáctý. Jeho otec v obou zkouškách dojel na 20. místě a po dvou částech má 248,75 bodů.
 
Foto: poskytl Jiří Machek


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE