Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11B

reklama

Myslíte, že české haly spí? Omyl. Vyrazit můžete na závody i předvýběr

 20.02.2019 18:07 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Pokud vám chybí závodní atmosféra, během čtvrtého únorového víkendu můžete vyrazit hned na tři místa v Česku a fandit při parkurových soutěžích. Konat se bude i předvýběr mladých hřebců v rámci českého teplokrevníka. Kdy a kde? Dočtete se v článku.

reklama 12C

V Královickém dvoře se pojede v neděli 24. února druhé kolo Zimního jezdeckého poháru ČJF v parkurovém skákání. Vypsané jsou pony soutěže od ZP do LP a také parkury pro velké koně na stupních obtížnosti do S*. Internetová televize EquiTV připravuje záznamy ze soutěží i reportáž do Jezdeckého magazínu, který bude odvysílán 28. února. 
 
Skokové závody hostí 23. února také Dolní Přím, oficiální soutěže budou připravené pro poníky. Jezdci s velkými koňmi se mohou hlásit do hobby soutěží. Hobby akce proběhne také v Suché.
 
Equine Sport Center v Olomouci se stane dějištěm předvýběru mladých hřebců k plemenitbě v rámci českého teplokrevníka. Ve dnech 23. a 24. února jej můžete sledovat online na webu EquiTV.
 
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace