reklama 11C

reklama

Medailové pozice desátého kola Světového poháru dělila ani ne sekunda

 12.01.2020 18:10 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

O velmi napínavé rozeskakování se postarali účastníci desátého kola skokového Světového poháru ve švýcarské Basileji. Nejlepší byl nakonec domácí Steve Guerdat v sedle koně Victorio des Frotards a vítězstvím si pojistil vedoucí pozici v žebříčku.

reklama 12A
Čtyřicítka jezdeckých dvojic stála na startovní listině desátého kola Světového poháru ve švýcarské Basileji, patnáct z nich postoupilo do rozeskakování. Díky chybě v základním kole mezi nimi nebyla aktuální světová jednička Martin Fuchs.
 
Na medailových pozicích bylo tentokrát opravdu velmi těsno, dělila je ani ne sekunda. Třetí místo připadlo belgické dvojici Pieteru Devosovi s patnáctiletým Apartem s časem 32,41, druhý dojel v čase 31,94 Francouz Julien Epaillard na koni Queeletta, vítězství si díky času 31,44 sekund zajistil Steve Guerdat a Victorio des Frotards.
 
Domácí Guerdat si díky prvenství v tomto kole pojistil vedení v žebříčku. Získal tak pětibodový náskok před druhým Pieterem Devosem a dvacetibodový před třetím Emanuelem Gaudianem.
 
Kompletní žebříček najdete ZDE.
 
Výsledky desátého kola Světového poháru jsou na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto FEI / Massimo Argenzianoreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace