NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Lucie Strnadlová vítězkou ČSP 2020. Průběh výrazně ovlivnila Femina

 20.09.2020 18:20 | AUTOR: Josef Malinovský |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

Takový průběh finále Českého skokového poháru nikdo nečekal. Výrazně jej ovlivnila klisna Femina pozdější vítězky Lucie Strnadlové, ze které nejprve spadl v druhém kole Aleš Opatrný na skoku číslo tři a poté ještě Jan Štětina na opracovišti.

reklama 12B
 
Lucie Strnadlová vyhrála s 8 trestnými body, druhý skončil Jan Chýle, který byl jediným z mužů, jenž dovedl Feminu až do cíle. Celkem nasbíral 21 bodů. Jan Štětina a Aleš Opatrný měli shodně 32 trestných bodů a součet časů hovořil ve prospěch Jana Štětiny. Třetí se umístil s rozdílem pouhé čtvrt sekundy.
 

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI!

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace