reklama 11D

reklama

Komisaře oslnil při finále KMK v Písku šestiletý hřebec Ikares Karsit

 15.09.2019 21:46 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Finále Kritérií mladých koní je již minulostí a my známe šampiony jednotlivých ročníků. Na kolbišti Zemského hřebčince v Písku se v půlce září předvedla více než stovka mladých koní, z nichž absolutně nejvyšší hodnocení získal šestiletý Ikares Karsit

reklama 12D

Finálové klání Kritérií mladých koní vrcholilo v neděli 15. září, kdy se na novém kolbišti Zemského hřebčince v Písku sešla více než stovka mladých koní. Komise ve složení Luboš Kozák, Roman Drahota a Jan Chýle má tak za sebou opravdu perný víkend.
 
Nejdříve rozhodnuto bylo v kategoriích čtyřletých. Nejvyšší hodnocení mezi klisnami, celkových 50,634 získala holštýnka Ashley de Talm po Adagio de Tal v sedle s Janem Bubnem, sobotní vedení mezi hřebci a valachy si udržel syn plemeníka Cornet Obolensky a svěřenec Ondřeje Nágra, Cornessini s výsledkem 53,766.
 
Vítězku pětiletých klisen Jimmy Jane po Jimtown sedlal Jan Štětina a získala celkem 53,133 bodu, zatímco Zdeněk Žíla vedl ve své kategorii nejlépe hodnoceného pětiletého hřebce Cannora po Cannavaro, ten měl součtem 54,833.
 
Již v podvečerních hodinách se odehrály soutěže šestiletých. S výsledkem 53,567 vyhrála mezi klisnami Reiky po Aristo Z v sedle s Jiřím Hruškou. Absoltuně nejvyšší hodnocení celého finále obdržel šestiletý hřebec Ikares Karsit po Im Special de Muze, kterého vedla Tereza Mücková. Součet jeho jednotlivých známek, mezi nimiž padla dokonce i jedna desítka, byl 56,834.
 
 
Záznam sobotních prvních kol si můžete přehrát na TOMTO ODKAZU, nedělní záznam bude doplněn co nejdříve.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Foto archiv EquiTV.czreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace