reklama 11C


Hradištko zažilo čtvrté kolo KMK s nebývale početným startovním polem

 19.07.2019 10:26 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Bezmála stovka startů se odehrála během čtvrtého kola parkurového Kritéria mladých koní, které hostilo ve čtvrtek 18. července Hradištko u Sadské. Početné startovní pole bylo i v kategorii šestiletých, což nebývá obvyklé.

reklama 12A
Ondřej Nágr a hřebec Cornessini. Foto: Martina Cerhová
 
Hradištko se stalo ve čtvrtek 18. července dějištěm čtvrtého kola skokového Kritéria mladých koní. V kategorii šestiletých se sešlo deset hřebců a valachů a osmnáct klisen. Vítězi se stali hřebec Carlido Karsit v sedle s Terezou Mückovou se známkou 26,100 a klisna Blair DK, s níž Zdeněk Hruška dostal známku 25,800.
 
Mezi pětiletým klisnami byla nejvýše hodnocená Gipsy Love, kterou sedlal Václav Horký. Dostal od komisaře hodnocení 26,200. V kategorii hřebců a valachů vyhrála dvojice Kateřina Benediktová a Laidal (26,000). 
 
V soutěži pro koně narozené v roce 2015 zazářili klisna Quiet Rain s Viktorem Aschenbrierem se známkou 25,600 a hřebec Cornessini, jehož sedlal Ondřej Nágr. Tato dvojice získala vysoké hodnocení 26,800.
 

Výsledky najdete ZDE
reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace