Jen šestice žen jde do neděle s nulou. Petrovič při MČR přitvrzuje

 03.10.2020 12:56 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Sobotní druhá kola při mistrovství ČR v Martinicích z dílny Eduarda Petroviče jsou výrazně náročnější. Po sobotním zamíchání pořadí u jezdců do 25 let se podobný scénář odehrál i v kategorii žen. Ze sedmnácti bezchybných dvojic jich zbylo jen šest. 
Ženy se vydaly do druhého kola mistrovské soutěže na parkuru stupně ST*. Techničtější a velmi točivý parkur výrazněji napověděl, kdo by se mohl v neděli radovat z některé z medailí. 
 
Pouhých šest jezdkyň si totiž udrželo bezchybné konto. Jako první se to podařilo Michaele Hanuščinové s Quentinou-H. Dále se ze dvou bezchybných parkurů těší Tereza Mücková s Kentucky Air, Aneta Paličková s Conwalem, Sára Finsterle s Cassital by Boris, Kateřina De Jagerová s Candy Boyem a také Kateřina Hanušová s Concertou.
 
Parkur se jel zároveň jako otevřená soutěž, v které se radoval z první příčky Jiří Tměj s valachem Atila 2. 
 
Veškeré podrobnosti o programu a průběhu mistrovství České republiky v Martinicích najdete na adrese www.mistrovskemartinice.cz. Přímý přenos můžete sledovat na EquiTV.cz.
 
Foto Kateřina Návojová

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace