reklama 11D

reklama

Held dojela bez třmenů pro třetí místo v GP Zduchovice. Vítězí Jüngel

 16.08.2020 15:29 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Vrcholem CSIO Zduchovice byla Grand Prix mladých jezdců, v níž do rozeskakování postoupilo osm dvojic. Přemožitele nenašel německý reprezentant Marvin Jüngel a Jolie Lafee. Z Čechů podala nejlepší výkon Anna Held a Cara Mia.

reklama 12C

Velmi napínavá podívaná se odehrála při zduchovickém rozeskakování Grand Prix mladých jezdců, v níž měla Česká republika dokonce dva zástupce. Po dvou chybách s osmi trestnými body dojela do cíle Sofie Najmanová a Fhorla a zařadila se na sedmé místo. 
 
Lépe si vedla druhá česká účastnice rozeskakování, která mířila na poslední oxer bez obou třmenů, což ale nijak neovlivnilo výsledek a Anna Held s časem 33,46 vteřin skončila na krásném třetím místě v Grand Prix mladých jezdců.  
 
Pro vítězství si dojel reprezentant Německa Marvin Jüngel a Jolie Lafee, který byl v rozeskakování bezchybný a s nejrychlejším časem 32,29 vteřin mu patřilo první místo.
 

Kompletní výsledky naleznete ZDEK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace