reklama 11C

reklama

V juniorském klání Poháru národů ve Zduchovicích vítězí český tým

 14.08.2020 14:29 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Český reprezentační tým juniorů zvítězil v Poháru národů při CSIO Zduchovice. Jako jediný šel do druhého kola bez trestných bodů a vedoucí pozici si udržel i po druhém kole. Mariana Michlíčková již dokonce ani nemusela do poslední části nastoupit.

reklama 12B

 
Tereza Svobodová s Britanií šla první kolo čistě, v druhém pak s jednou chybou. Opačně to měla Eliška Hasnedlová s Veporou, jejíž výsledek v prvním kole se škrtal.
 
Anna Helebrantová s Epo van de Achterhoek šla v úvodu s nulou, napodruhé zapisovala čtyři trestné body. Jaký by byl výsledek z druhého kola v případě Mariany Michlíčkové v sedle Leeve Jung 2, to se diváci již nedozvěděli, jelikož ani nemusela odstartovat. První kolo měla každopádně čisté. Český juniorský tým tak slaví vítězství.
 
Místo druhé v této kategorii patří Německu s dvanácti trestnými body a na třetím místě končí Dánsko s body šestnácti.
 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 

Sledujte živý přenos na EquiTV.czK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace