reklama 11A

Guillaume Mauvais po třech letech v ČR. Vystoupí při galashow v Lysé

 30.08.2022 10:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Hlavní hvězdou Večerní koňské galashow při výstavě Kůň 2022 na výstavišti v Lysé nad Labem bude Guillaume Mauvais, který do České republiky zavítá po třech letech. V roce 2019 se představil návštěvníkům GC Prague Playoffs v O2 areně.

reklama 12A

 
Francouzská jezdecká hvězda Guillaume Mauvais se postará o hlavní bod programu Večerní koňské galashow při výstavě Kůň 2022 v Lysé nad Labem.
 
Jeho vystoupení s koňmi plemene Comtois založené na důvěře a klidu viděli diváci na mnoha akcích ve všech koutech světa. V České republice byl poprvé před třemi lety, kdy byl jedním z účinkujících v rámci doprovodného programu Global Champions Prague Playoffs v libeňské O2 areně. 
 

Psali jsme: Létající Francouz Lorenzo a jeho koně se představí v pražské O2 areně

 
Choreografie jeho vystoupení kombinují svobodu s projevem magického vztahu mezi ním a jeho koňmi. Guillaumův způsob, jak trénovat koně, je zcela unikátní. Jeho vášeň pro plemeno Comtois se mísila s láskou k jezdeckému umění, z čehož v roce 2001 vzniklo uskupení Les Comtois en Folie. 
 
Více jak dvacetileté zkušenosti předvede návštěvníkům výstaviště v Lysé v pátek 16. a v sobotu 17. září při večerní show, která začíná od 19:00 hodin. Vstupenky stojí v internetovém prodeji 600 korun, na místě budou o 100 korun dražší. K dispozici jsou také v omezeném množství vstupenky s místenkou za 900 korun.
 
Foto: Kateřina Návojová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE