EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Emma dvanáctá ve 145 při CSI4* St. Tropez. Stopadesátku šla za chybu

 19.04.2019 20:12 | AUTOR: Lukáš Klingora

ikonka

Emma Augier de Moussac nastoupila v rámci pátečního programu mezinárodního mítinku CSI4* v St. Tropez do nejvyšší soutěží. Jednu chybu zaznamenala na parkuru vysokém 150 cm v sedle Divy. Dva bezchybné výsledky dovezla do cíle stopětačtyřicítky…

reklama 12D

V nejnáročnějších soutěžích při CSI4* v St. Tropez se představila v pátek 19. dubna s českou vlajkou Emma Augier de Moussac. Česká reprezentantka nechyběla na startu nejvyšší soutěže dne.

Na parkuru vysokém 150 cm se představila bezmála šedesátka koní, z nichž se do rozeskakování probojovalo celkem třiadvacet. Čtyři trestné body ze základního kola zabránily v pokračování do rozeskakování Emmě Augier de Moussac v sedle Divy, která se tak musela spokojit s výsledným 35. místem.

Stejné jezdkyni se vydařily dva starty v soutěži s výškou překážek 145 cm. Právě tam si totiž Emma připsala nulu s oběma svými svěřenci a v sedle J.S.C. Chacco Dii jí čas spolu s z bezchybným výsledekm stačil na skvělou 12. příčku.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace