reklama 11C


Domácí parkurová špička dorazila do Hořovic. Junioři již bodují do CJC

 18.04.2019 22:57 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Zahajovací mítink Českého skokového poháru 2019 v Hořovicích na Berounsku je již v plném proudu. Většina seriálových soutěží je však na programu až od pátku do neděle. Ve čtvrtek se utkali o první body junioři, nejvíce jich získala Tereza Svobodová.

reklama 12D
 
Čtvrteční soutěž v Hořovicích zařazenou do Czech Junioru Cupu ovládla Tereza Svobodová s Cartagenou W. Základní kolo i rozeskakování dokončila čistě, čas na zkráceném parkuru 29,25 byl ze všech nejrychlejší, a tak se mohla radovat z maximálního přídělu bodů v rámci tohoto kola. Necelou sekundu na Svobodovou ztrácela Nikola Egrová s Narcosem. Stejná jezdkyně obsadila i třetí pozici, tentokrát s Alexií-L.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE! Re-live: Opatrný, Skřivan, Pospíšil za Štětinou a dalšími. ČSP zahájen

 
Nejvyšší soutěží dne byl parkur stupně S*. V něm dosáhl nejrychlejšího času z bezchybných Luboš Vondráček na Deviline Z. Druhý skončil Rudolf Doležal s Electric Lady a třetí Jan Štětina na Gylordovi-S.
 

Podrobnosti najdete na webu www.ceskyskokovypohar.cz
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace