ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

Dění v týdnu: Hlavní akcí Prague PlayOff. Češi míří také do zahraničí

 15.11.2021 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Není třeba připomínat, že hlavní akcí třetího listopadového týdne bude pro většinu příznivců jezdeckého sportu vyvrcholení série Global Champions. V pražské O2 areně proběhne Prague PlayOffs. Čeští jezdci se chystají i do Belgie a Portugalska.

reklama 12A

 

Třetí listopadový týden se pro většinu domácích fanoušků jezdectví ponese v duchu Prague PlayOffs. Vrchol letošní série Global Champions League a Longines Global Champions Tour proběhne už potřetí v historii v O2 areně Praze, a to ve dnech 18. až 21. listopadu.
 
Světová parkurová špička předvede své umění jednak v týmové soutěži, a také v individuální Super Grand Prix určené pouze pro vítěze jednotlivých Velkých cen sezony 2021. 
 
Závodit se ale nepřestává ani v dalších evropských halách a kolbištích. Oliver Písařík se představí na CSIchJY v Belgii v Opglabbeeku. Teplejší počasí si užije Natálie Kovářová, jež je přihlášená do CSI v portugalském přímořském městě Vilamoura. 
 
Ilustrační foto: Vilamoura Equestrian Centre


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace