NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Dění v týdnu: Čeští skokoví jezdci v únoru aktivní doma i v zahraničí

 06.02.2020 20:10 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Zatímco zahraniční výjezdy českých reprezentantů přes zimní období v podstatě neustaly, česká kolbiště se na nějaký čas odebrala k spánku. V Portugalsku, Německu a UAE závodí v úvodu února děti, junioři i senioři, českou scénu odemknou Zduchovice.

reklama 12A
Do portugalského města Vilamoura se vydaly dětské reprezentantky Anna Marie a Kristina Vítek, juniorka Valentýna Kuková bude během druhého únorového víkendu nadále startovat ve Spojených arabských emirátech, tentokrát v Sharjah, a v německém Damme - Neuenwalde hájí české barvy reprezentanti Iva Eisermannová a Roman Ducháč.
 
Pomalu se probouzí také skoková sezona v České republice. Prvním letošním parkurovým mítinkem je na našem území úvodní kolo Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace, které hostí Zduchovice na Příbramsku. Souběžně jsou vypsané soutěže započítávány také do místního zduchovického seriálu Jump & Travel Tour.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace