reklama 11B


Dánsko má zlato z ME pony v drezuře. Nikola Feherová podruhé ve hře

 16.08.2019 16:09 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Česká jezdkyně Nikola Feherová absolvovala v pátek 16. srpna druhou úlohu na ME pony v drezuře. Další dvě Češky pojedou v sobotu. Šampionátu dominují reprezentanti Dánska. Právě Dánsko získalo zlato v týmech. Více se dočtete v článku.

reklama 12C

V pátek 16. srpna se v polské Strzegomi jely v rámci mistrovství Evropy pony individuální drezurní úlohy. Zapojila se do nich také česká dvojice Nikola Feherová a Kimberly, která předvedla výkon oceněný známkou 64,973 %. Další dvě Češky Anna Procházková a Zuzana Hradilová pojedou úlohu v druhé polovině startovního pole, která přijde na řadu v sobotu.
 
Všichni účastníci již mají za sebou týmovou soutěž. V té dominovalo Dánsko, které si tak ze Strzegomi odveze zlato. Druhé místo obsadilo družstvo Nizozemí a třetí skončili Němci. Česká republika obsadila třináctou příčku. Jak jsme informovali 15. srpna, nejlepší výkon z našich jezdkyň podala Anna Procházková na Nice Guy.
 

Výsledky najdete ZDE

 

Online přenos ze Strzegomi můžete sledovat TADY

 
Foto: Leszek Wójcikreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace