reklama 11B


Pěkný vstup Anny Procházkové do ME pony. Vyjela si bezmála 70 procent

 15.08.2019 16:03 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Druhým dnem pokračovaly české drezurní reprezentantky v soutěžích na mistrovství Evropy pony v polské Strzegomi. Ve čtvrtek 15. srpna přišly na řadu Zuzana Hradilová a Anna Procházková, která z Češek nakonec zajela nejlépe.

reklama 12D

Na šest desítek dvojic se představilo během středy 14. a čtvrtka 15. srpna v zahajovací drezurní úloze ME pony v polské Strzegomi. Poté, co bohužel pro zranění koně musela odstoupit ze soutěže Tereza Matoušková, odjely první soutěž tři české dvojice.
 
Nejlépe si vedla Anna Procházková s ryzákem Nice Guy. Za svou sestavu dostala známku 69,571 %, což stačilo na 23. místo. Zuzana Hradilová v sedle německého valacha Artura Martini obsadila 53. příčku. O jednu pozici nad ní je Nikola Feherová, která s Kimberly startovala už v první polovině soutěže, tedy ve středu.
 
 
„Anička Procházková předvedla skvělou úlohu, v které udělala jen jednu chybu. Zuzka Hradilová zajela s jedním omylem. Na páteční start se připravuje už Nikola Feherová, která dnes trénuje,“ poskytla komentář z místa konání ME manažerka Pony komise Jana Rosická. Nikolu Feherovou čeká individuální úloha FEI v pátek 16. srpna po 13. hodině.
 

Startovní listiny a výsledky najdete ZDE

 
Foto: Jana Rosickáreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace