ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Další vítězství v Pise: Kapjahr s Bartošem dominovali start - cíl

 16.01.2020 19:04 | AUTOR

ikonka

Úřadující italský šampion Josef Bartoš na čtvrtečních dostizích v Pise uspěl s pětiletým Kapjahrem ze stáje Scuderia Aichner SRL, v českých barvách přidal ještě dvě umístění.

reklama 12B
Pětiletý hnědák Kapjahr se ve čtvrtek stal na závodišti v Pise čtvrtým letošním vítězem v českém tréninku. Svěřenec Josefa Váni mladšího navázal pod žokejem Josefem Bartošem na trojici úspěšných krajanů z úvodního mítinku italské sezony.
 
Bartoš v Premio Doretto (3500 m, 11 000 eur) optimálně odhadl tempo a hnědáka dovedl k vítězství stylem start - cíl. V posledních stovkách metrů se na něj sice dotahovali Toi Meme a Power Sail, ale Kapjahr v cíli uhájil náskok tři čtvrtě délky.
 
O hodinu dříve získal jeho stájový kolega Minuit třetí příčku v steeplechase Premio Corinto (3500 m, 12 000 eur) a Saint Shine finišoval čtvrtý v Premio Lexou (3500 m, 15 000 eur). Oba koně rovněž odjezdil Josef Bartoš.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace