reklama 11A


Čtvrteční S sedmého kola ČSP vyhrál Hruška, páteční patřilo Vachutkovi

 13.07.2019 10:20 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Na medailových pozicích čtvrtečního i pátečního vrcholu Českého skokového poháru v Olomouci bylo dost natěsno. Nejlepší trojici v pátek dělilo pouze sedm desetin vteřiny, ve čtvrtek byl rozdíl mezi vítězem a bronzovým umístěným ještě o dost menší.

reklama 12B
Čtvrteční program sedmého kola Českého skokového poháru v olomouckém areálu Equine Sport Center vyvrcholil dvouhvězdovým S s návazným rozeskakováním, do něhož pokračovalo osmnáct účastníků z celkem jedenatřiceti startujících. O medailové pozice se s velmi těsným rozdílem o pouhé tři desetiny sekundy podělili vítězný Jiří Hruška a Arven, druhý Marek Hentšel a Deborah HF a třetí Marek Klus a Quapeta.
 
Velmi malý časový rozdíl byl rovněž mezi nejlepšími třemi v pátečním dvouhvězdovém S na čas, do kterého nastoupilo více než osm desítek startovních dvojic. Vítězství patřilo Ladislavu Vachutkovi v sedle Vanilla Rose-H, o desetinu sekundy pomalejší byl Igor Šulek a Wavo Lampard a na něj ztrácel pouze půl sekundy Marek Klus a Sabelius.
 
Kompletní výsledkové listiny sledujte ZDE.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czŠtítky: ČSPskokyOlomouc
reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace