Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

ČSP 2019: Daniela Kryspínová obhájila vítězství ve finále Amateur Tour

 22.09.2019 10:48 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jako první ze seriálů pod hlavičkou Asociace ČSP vyvrcholila v neděli 22. září Amateur Tour. Vítězkou jejího finále se stejně jako v roce 2018 stala Daniela Kryspínová. Ta s osmiletým Dosselem dokončila celou soutěž bez chyby v čase 35,90 sekundy.

reklama 12D

 
Do finálové části závěrečného klání Amateur Tour 2019 nastoupilo deset dvojic ze základní části. Čtyřem z nich se podařilo zopakovat bezchybný výkon, a tak mezi nimi rozhodl čas. Ten měla nejrychlejší Daniela Kryspínová s valachem Drosselem. 
 
Necelou polovinu sekundy na vítězku ztrácela Dominika Tesárková s Viní. Z třetího místa se radoval Martin Brát na klisně Paige a nevděčnou čtvrtou příčku obsadila další bezchybná Jana Košťálová v sedle Artyho. 
 
Kompletní výsledky najdete na www.ceskyskokovypohar.cz. On-line přenos ze všech nedělních soutěží nabízí internetová televize EquiTV.cz a dostupný je i na stránkách Asociace ČSP.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace