ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11C

reklama

CSI Ciekocinko: Vingrálková ve čtvrtek dvakrát první a jednou druhá

 02.07.2020 20:19 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Druhý týden Baltica Equestrian Spring Tour opět zahájil parkury pro mladé koně a Sáře Vingrálkové se podařilo i tentokrát ve finále sedmiletých koní v sedle Damocla from Second Life Z vyhrát. Úspěšná byla rovněž s Celanou Z a Oscarem des Fontaines.

reklama 12C
Již v úterý 30. června zahájil druhý týden Baltica Equestrian Spring Tour v polském Ciekocinku, kde aktuálně se svými koňmi závodí také české reprezentantky. Úvod opět patřil mladým koním. Sára Vingrálková opakovala svůj triumf z minulého týdne a v sedle Damocla from Second Life vyhrála ve čtvrtek 2. července finále pro sedmileté koně.
 
Na úspěšné vlně pokračovala Sára také ve stotřicítce na čas, kde z více než padesátky startujících vybojovala v sedle Celany Z další vítězství, a čtvrtek završila druhou příčkou v nejvyšší soutěži dne, stočtyřicítce na čas. To se podařilo v sedle osmnáctiletého plemeníka Oscara des Fontaines, navíc ve velmi početném startovním poli pětaosmdesáti koní.
 
Ve čtvrtek se dařilo také Nikole Bielikové s desetiletou Delisou. V soutěži do stotřiceti centimetrů na čas dojely bez trestných bodů v šestém nejlepším čase.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv Sáry Vingrálková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace