reklama 11A

Charlotte Fry vyhrála úvodní Grand Prix ve finále Světového poháru v Rijádu

ikonka

Vítězkou středeční Grand Prix v Rijádu, která byla úvodní částí finále Světového poháru v drezuře, se stala britská jezdkyně Charlotte Fry s patnáctiletým hřebcem Everdale. Rozhodčí její výkon ohodnotili 75,388 %.
17.04.2024 23:48  |  Autor: Josef Malinovský  |  Foto: FEI/Martin Dokoupil  |  Rubrika: Sport  | 
FOTOGALERIE
| FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12B

 
Britka Charlotte Fry potvrdila v první části finále Světového poháru v drezuře roli favoritky, když s hřebcem Everdale dosáhla na nejlepší hodnocení ve výši 75,388 %. Druhý za ní skončil ve středeční Grand Prix švédský reprezentant Patrik Kittel na valachovi Touchdown. Ten si od rozhodčích vysloužil 73,392 %. 
 
Třetí místo patřilo Naně Skodborg Merrald z Dánska na hřebci Blue Hors Don Olymbrio a další tři příčky obsadili němečtí jezdci – Isabel Werth s DPS Quantaz, Raphael Netz s Great Escape Camelot a Matthias Alexander Rath v sedle Destacado FRH.
 
Drezurní jezdci budou mít ve čtvrtek soutěžní pauzu a v pátek od 16:15 hodin středoevropského letního času je čeká volná sestava na hudbu. 
 
Foto: FEI/Martin Dokoupil
 
 Veškerý obsah na webech Jezdci.cz, EquiTV a EquiRada je dostupný zdarma. Kvalitní materiály ovšem něco stojí a příjmy z reklamy chod redakce plně nepokryjí. Příspěvkem 100 Kč podpoříte naši autorskou tvorbu a získáte 1 měsíc členství ve fanclubu. Další podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM.

Komunity na síti

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A

NEPŘEHLÉDNĚTE