Český úspěch ve Wr. Neustadtu. Opatrný s Forewerem vyhrál Grand Prix

Aleš Opatrný prokazoval v průběhu mezinárodních závodů CSI v rakouském Wiener Neustadtu výbornou formu. Pěkné výsledky, jež během předposledního srpnového víkendu podával, završil vítězstvím v Grand Prix do 145 centimetrů.
25.08.2019 18:25  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Česká ekipa se ve dnech 21. až 25. srpna účastnila závodů CSI2* v rakouském Wiener Neustadtu. Poslední den mítinku přinesl Grand Prix s překážkami do 145 centimetrů. To byla chvíle pro Aleše Opatrného, jemuž se v Rakousku dařilo i v předchozích dnech.

Ve Velké ceně postoupil s hnědákem Forewerem po čistém základním kole do rozeskakování, v němž porazil dalších šest soupeřů. Kurz překonal opět s nulou v čase 47,39 sekundy. O téměř sekundu pomalejší byl druhý Ital Emanuele Massimiliano Bianchi v sedle klisny Zycalin W. Třetí příčku obsadil Angel Niagolov z Bulharska s hnědákem Sanvacentem.