Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11D

reklama

Češky dvanácté v týmech na ME pony. Nejlépe si vedla Anna Procházková

 13.08.2021 18:42 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V pátek 13. srpna pokračovalo ve Strzegomi mistrovství Evropy pony. České drezurní jezdkyně mají za sebou týmovou i kvalifikační individuální úlohu. V hodnocení družstev obsadila Česká republika dvanácté místo. Nejlépe si vedla Anna Procházková.

reklama 12A

 

Tři české jezdkyně se účastní evropského šampionátu pro jezdce na pony, který hostí ve dnech 11. až 15. srpna polská Strzegom.
 
V týmové úloze se nejvíce dařilo Anně Procházkové na valachovi Nice Guy. Získala známku vyšší než 70,5 %. Zuzana Hradilová a Arturo Martini zapsali bezmála 67 % a Barbora Kavanová na Icarus vd Bulksehoeve zajela za 60,143 %. V hodnocení družstev to stačilo na dvanácté místo.
 
Mistry Evropy jsou Němci, respektive Němky. Nejvyšší skóre zaznamenala Rose Oatley s Daddy Moon, která dostala 82,629 %. Stříbro putuje do Dánska a bronz berou Nizozemci.
 
V pátek 13. srpna odjela polovina startovního pole také kvalifikační individuální úlohu. Všechny tři české reprezentantky nastoupily v první skupině, a nejlépe opět zajela Anna Procházková s Nice Guyem. Se známkou 69,649 % obsadila průběžné dvacáté místo. Zuzana Hradilová s Arturo Martini je jednatřicátá a Barbora Kavanová je po polovině soutěže o osm příček za ní. 
 
Do nedělního finálového freestylu postupuje nejlepších osmnáct dvojic z této kvalifikace.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Foto: poskytla Anna Procházková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace