ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11C

reklama

CCI Borová 2020: Kamírová druhá ve 2*, Trunda dojel ve 3* jako čtvrtý

 13.09.2020 21:04 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Závěrečným parkurem vyvrcholil v neděli 13. září mezinárodní mítink jezdců ve všestrannosti CCI Borová 2020. V hlavní tříhvězdové kategorii skončil nejlépe z našich Miroslav Trunda s Trnkou-Ruf, když dojel celkově čtvrtý.

reklama 12C
 
Vedle čtvrtého místa s Trnkou-Ruf obsadil Miroslav Trunda v soutěži CCI3* v Borové u Chvalšin také páté místo v sedle Starlingtona. V tomto případě dokončil bez chyb na překážkách, pouze s 4,8 body za čas. S Trnkou zapisoval jednu chybu a 0,4 bodu za čas.
 
Chybovala také Rebeca-Juana Gerken se Sextou Z z Německa. A právě 4,8 bodů jí připravilo o vítězství, které nakonec získal Sven Lux s Donnabellou 11 reprezentující taktéž Německo. Rozdíl mezi prvními dvěma byl 1,1 bodu. 
 
Rebeca-Juana Gerken ale z Borové odjížděla přesto s jedním triumfem. Ten vybojovala v CCI2* na Fame 227 s konečným výsledkem 26,3 bodů. Rovných 30 bodů měla po všech zkouškách Barbora Kamírová s Contha Balou. Se ztrátou 2,6 bodů získala bronz opět Rebeca-Juana Gerken, tentokrát se Solarou. Na dalších příčkách se umístili Pavel Březina a Turin, Michaela Balounová a Empatia a další plejáda domácích účastníků.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace