reklama 11A


Časopis Svět koní 2/2019: O vozatajství nejen s Jiřím Nesvačilem jun.

 09.04.2019 06:15 | AUTOR

ikonka

Na novinových stáncích je nyní k dostání jarní číslo časopisu Svět koní s rozhovorem s mezinárodně úspěšným vozatajem Jiřím Nesvačilem, který přiblíží výcvik koní pro spřežení i plány pro aktuální sezonu. A co dalšího najdete v aktuálním vydání?

reklama 12A

 
Časopis Svět koní čtenáře tentokrát provede především vozatajským jezdeckým světem. Poznáte zblízka chov starokladrubských koní i slezských noriků. Rozhodčí Jiří Kunát zavede čtenáře mezi elitní vozatajské závody, ale i mezi amatérské sportovce. Jedním z nich je i Antonín Glac, který se postupně vozatajství propadl i s celou rodinou.
 
Určitě nepřehlédněte rozhovor s Marcelou Hradilovou o Wrbna Racing, tedy stáji, která patří k těm nejúspěšnějším v polistopadové historii českého turfu. Máte možnost se také blíže seznámit s prostředím Ranče Bučiska, kde si na své přijdou i rekreační jezdci. 
 
V časopisu Svět koní číslo 2/2019 však najdete ještě více. Zakoupit jej můžete u vybraných prodejců tiskovin nebo si jej objednat na adrese www.send.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace