reklama 11D

reklama

Aleš Opatrný vítězem Grand Prix CSI2*-W v Olomouci 2020

 30.08.2020 17:53 | AUTOR

ikonka

Lepší vyvrcholení mezinárodních závodů CSI2*-W v Olomouci si nešlo přát. Český reprezentant Aleš Opatrný s Foreverem zvítězil v Grand Prix. Stejně jako v roce 2017, i nyní startoval v rozeskakování jako poslední a rozhodl soutěž ve svůj prospěch.

reklama 12D

 
Český reprezentant Aleš Opatrný s valachem Forever vstupoval do arény na své rozeskakování jako poslední z celkem 14 jezdců, kteří se kvalifikovali do rozeskakování. Nakonec si s valachem Forever docválal pro vítězství, když dokončil ve skvělém čase 34,59 vteřiny. Překonal do té doby vedoucího Ira Richarda Howleyho, jehož jízda s valachem Arno de Blondel v čase 34,87 vteřiny se původně zdála být nepřekonatelná. O tom svědčí i rozdíl mezi druhým a třetím místem, když třetí Przemyslaw Konopacki dokončil téměř o dvě vteřiny pomaleji. Na parkuru sedlal valacha Volo´s Diamond a rozeskakování dokončil v čase 36,80 sekundy.
 
Do rozeskakování postoupil z českých jezdců také Jan Štětina s valachem Gylord. Dvojice dokončila i napodruhé bezchybně a zasloužila si s časem 39,90 vteřiny pěkné osmé místo. 
 
Grand Prix CSI2*-W Olomouc se jela na parkuru 140 až 160 centimetrů vysokém a jednalo se o soutěž započítávanou do Světového poháru a zároveň si v ní jezdci mohli plnit kvalifikaci na olympijské hry 2021. Další podrobnosti najdete na www.csiolomouc.cz.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace