reklama 11B

Ahlmann vyhrál Grand Prix v Al Shaqab. Globálka startuje za pár dní

 28.02.2021 19:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu 27. února vyvrcholily mezinárodní závody CSI5* v katarském Dauhá Velkou cenou Commercial Bank CHI Al Shaqab. Soutěž s výškou překážek do 160 centimetrů ovládl Němec Christian Ahlmann s Dominatorem 2000 Z.

reklama 12B
 
Druhé místo v Grand Prix obsadil s rozdílem pouhé jedné desetiny od vítěze francouzský reprezentant Olivier Robert s Vivaldi des Meneaux. Na třetím místě se umístil „Pražský lev“ Niels Bruynseels s Delux van T & L.
 
Závěr závodů nevyšel podle představ Anně Kellnerové. Ta s Catch me If You Can Old skončila v sobotní stopětačtyřicítce hodnocené dle stupnice C na konci výsledkové listiny. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Již 4. března se v Al Shaqab bude opět závodit. Od čtvrtka do soboty se tam koná úvodní mítink světové parkurové série Global Champions, která v listopadu vyvrcholí v pražské O2 areně.
 
Foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE