Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Aachen International Jumping přivítá v úvodu září největší skoková esa

 26.07.2020 10:00 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Na začátku září se v Cáchách uskuteční mezinárodní skokové závody Aachen International Jumping, během nichž se v aréně German Bank Stadium utká padesát nejlepších mezinárodních jezdců a pětadvacítka nejlepších mladých jezdců. O akci je enormní zájem.

reklama 12A
Nejlepší skokoví jezdci světa se ve dnech 4. až 6. září chystají poměřit své síly v německých Cáchách v aréně German Bank Stadium. "O startovní pozice při Aachen International Jumping je obrovský zájem," potvrdil předseda organizačního týmu, Frank Kemperman. Účast potvrdili například domácí Marcus Ehning, Ludger Beerbaum, Daniel Deusser a Christian Ahlmann, za Francii Penelope Leprevost či Kevin Staut, chybět by neměl ani kanadský reprezentant Eric Lamaze nebo Švédi Henrik von Eckermann a Peder Fredricson.
 
"Nejen sportovci, ale také fanoušci jezdeckého sportu se již nemohou této sportovní události dočkat," uvedl generální ředitel společnosti Aachener Reitturnier GmbH, Michael Mronz. A právě proto organizátoři počítají s umožněním přístupu na akci také divákům, pochopitelně s ohledem na aktuální nařízení a doporučení týkající se probíhající koronavirové krize.
 
"Cáchy jsou nejen zárukou toho nejlepšího sportu, ale také nejlepšího prostředí a organizace," řekl národní trenér německého týmu, Otto Becker. Již několik týdnů jsou místní plochy k dispozici profesionálním jezdcům pro tréninkové účely. Autorem parkurů bude při tomto mítinku Frank Rothenberger
 
Zdroj tisková zpráva www.chioaachen.de


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace