ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Zlatá podkova ve Vrchovanech pro Pokorného

 01.07.2018 21:31 | AUTOR

ikonka

Ve Vrchovanech se ve dnech 29. června až 1. července uskutečnilo další kolo seriálu ve všestrannosti s názvem Zlatá Podkova. V nejtěžší soutěži CNC1* se z vítězství nakonec radoval Robert Pokorný, který navíc obsadil i třetí příčku…

reklama 12C

Ve Vrchovanech se jezdci představili v třídenní soutěži všestrannosti, která měla složení drezura, parkur a závěrečný kros. V soutěži Zlaté podkovy vstupoval do terénní jízdy z první pozice Robert Pokorný s koněm Floor, když měl na kontě 28,04 trestných bodů.  V početně obsazené soutěži 25 jezdců si nakonec tuto příčku udržel. Do cíle se dostal totiž bez penalizace.

Druhá skončila Veronika Příhodová s koněm Expresso-Ev (30,22 trestných bodů) a elitní trio uzavřel opět Robert Pokorný. V tomto případě sedlal Boline (31,41 trestných bodů).

Ve Stříbrné podkově na stupni obtížnosti L se do krosu vydávala z první pozice Barbora Poláková, která měla zatížené konto pouze 26,70 body. S koněm Rebel 10 předvedla v neděli bezchybnou jízdu a dojela si tak zaslouženě pro vítězství.

 

Kompletní výsledky naleznete v přiloženém záznamu závodů.reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace