Zelinková s Calerim v Masters při CSI Eschweiler

V sobotu 16. dubna pokračovaly za účasti české jezdkyně Zuzany Zelinkové mezinárodní parkurové závody v německém Eschweileru. Ta nastoupila mimo jiné do soutěže Masters, která byla kvalifikací do nedělní Grand Prix Eschweiler.
16.04.2016 20:00  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Zuzana Zelinková dokončila s Calerim soutěž CSI3* Masters s 9 body. Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Program závodů CSI Eschweiler nabídl v sobotu 16. dubna šest soutěží, na které při večerním programu ještě naváže bariérové skákání a atraktivní „Jump and Drive“.

Česká reprezentantka nastoupila nejprve s klisnou Duniou La do Diamond Grand Prix v rámci CSI1. S dvěma chybami se nakonec umístila na 42. příčce

Na parkuru CSI3* Masters s překážkami do 150 cm, který byl kvalifikací do nedělní tříhvězdové Grand Prix nasbírala v sedle Caleriho 9 trestných bodů a dokončila tak v druhé polovině startovního pole. Z vítězství se radoval jeden z nejlepších amerických jezdců Reed Kessler, který pro Masters sedlal koně Aspen. Druhou příčku získal domácí Jan Sprehe na Samovi S a třetí místo vybojoval Belgičan Patrik Spits na Verdi Vd Withoeve Z.