Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Zduchovice lákají na Nissan Jumping Festival

 18.05.2017 15:17 | AUTOR

Ve dnech 19. – 21. května se ve středočeských Zduchovicích konají skokové závody Nissan Jumping Festival. Třídenní mítink přinese celkem jednadvacet soutěží od parkurů pro pony až po nedělní ST**. Podrobnosti k závodům najdete níže v článku.

reklama 12A

Foto: archiv Jezdci.cz

Nissan Jumping Festival jsou parkurové závody, které se odehrají během předposledního květnového víkendu ve Zduchovicích.
 
Připraveno je celkem jednadvacet soutěží. Závodit se začíná v pátek, a to na parkurech pro pony. Nejvyšší soutěží zahajovacího dne je L*. Jezdci na pony odstartují také sobotní program. Odpoledne pak uzavře jednovězdové S. 
 
Neděle 21. května přinese znovu tři soutěže pro nejmenší jezdce na pony, tentokrát až do stupně obtížnosti STP. Nejvyšší parkur pro velké koně bude ve Zduchovicích stát v neděli odpoledne, a to ST**. Den před vypuknutím závodů jsou do ST nahlášeni mimo jiné Kateřina de Jagerová, Barbora Vojtková, Kateřina Mestenhauserová, Jakub Novotný, Karel Polák nebo Josef Pařenica.
 
Záznam závodů najdete níže v souvisejících odkazech. 


Štítky: Zduchoviceskoky
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace