reklama 11B


Zájezd na přehlídku hřebců Gestüt Sprehe 2018

 03.01.2018 10:09 | AUTOR

ikonka

Stejně jako v předchozích letech zve Hřebčín Sprehe chovatele z České republiky na předvádění svých hřebců v hale Oldenburského svazu chovatelů ve městě Vechta. Čeští chovatelé tak mají možnost vidět nabízené hřebce na živo v akci…

reklama 12C
 
Předvádění se koná 3. února 2018 od 18.00 hodin. Z Čech bude vypraven autobus a pro účastníky zájezdu bude připraveno ve Vechtě občerstvení. Autobus odjíždí z Prahy a Poděbrad 3. února 2018 v ranních hodinách. 
 
Zájezd je pro chovatele ZDARMA (nutno doložit původ chovné klisny, kterou má chovatel zájem v sezoně 2018 připustit). Ostatní zájemci se zájezdu mohou zúčastnit po dohodě s p. Karlem Lacinou. 
 
Program akce bude zájemcům upřesněn na základě přihlášky (scan původu klisny, jméno, adresa, telefoní číslo, e-mail), kterou je potřeba zaslat na e-mailovou adresu: lacina.horses@gmail.com.
 
Bližší informace získáte na tel. čísle +420 728 436 100 - Karel Lacina, zástupce hřebčína Sprehe pro CZE a SVK.
 
Další informace o nabídce hřebců Gestüt Sprehe najdete na stránkách s adresou www.gestuet-sprehe.de, které mají i českou verzi.


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace