Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11D

reklama

Výkony sester de Moussac při pátečním CSI Oliva

 27.10.2017 19:45 | AUTOR

ikonka

V pátek 27. října reprezentovaly Českou republiku na závodech CSI v italské Olivě Emma a Charlotte de Moussac. Emma se představila v nejvyšší soutěži dne, kde na parkuru vysokém 145 cm spolu s Bellou Brown dokončila s 8 trestnými body…

reklama 12B

Více jak šedesát koní odstartovalo v rámci nejvyšší soutěže pátečního programu, která byla započítávána do žebříčku Longines. V českých barvách se zde představila Emma Augier de Moussac spolu s Bellou Brown. Naše dvojice dokončila základní část náročného parkuru vysokého 145 cm s osmi trestnými body.

O jeden trestný body více pak stejná jezdkyně počítala na parkuru vysokém 140 cm. Zde se Emma představila spolu s Kanonjou.

Skvělý výkon v pátek předvedla Charlotte Augier de Moussac. Ta nastoupila do parkuru vysokého 140 cm, kde spolu s koněm Jules Verde DB obsadila v konkurenci bezmála třiceti dvojic šestou příčku po bezchybném výsledku.

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace