ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Vydařený pátek Emmy de Moussac na CSI Kronenberg

 19.01.2018 19:17 | AUTOR

ikonka

Česká reprezentantka Emma Augier de Moussac předvedla v pátek 19. ledna na CSI v Kronenbergu hned několik pěkných výsledků. Bezchybný výkon jezdkyně zaznamenala v sedle Divy na překážkách vysokých 140 cm při CSI2*…

reklama 12C

Mezi více jak sedmdesáti koňmi nechyběla na parkuru vysokém 140 cm při CSI2* česká dvojice. Emma Augier de Moussac se této zkoušky zúčastnila v sedle Divy, se kterou dokončila obě fáze bez zatížení jediného trestného bodu. Výsledek této dvojice stačil na dvaadvacátou příčku.

Z dalšího bezchybného výkonu se jezdkyně radovala na parkuru s výškou překážek 135 cm při CSI2*. Zde Emma sedlala koně Brighton Bay, v sedle kterého obsadila pěknou čtrnáctou příčku.

Jedinou chybu zaznamenala na parkuru při CSIYH1*  naše reprezentantka v sedle klisny Hind. Stejný osud potkal Emmu také na parkuru vysokém 145 cm při CSI2*, kde se představila spolu s J.C.S. Chacco Diou.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace