ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Všechny jezdecké weby EQUINET bez osobních údajů

 17.05.2018 11:16 | AUTOR

ikonka

Společnost EQUINET s.r.o. provedla již u všech svých 12 jezdeckých webů opatření v souvislosti s nařízením Evropské unie – GDPR (General Data Protection Regulation). Po webech Jezdci.cz, EquiTV.cz a Jezdecká inzerce CZ přišly na řadu i microsites…

reklama 12B
 
Z databáze registrovaných uživatelů byly odstraněny veškeré osobní údaje. – V případě malých jezdeckých webů, které umožňují odběr tzv. newsletterů, se jedná o jména registrovaných uživatelů. Jediným registračním údajem zůstala e-mailová adresa. 
 
Uživatelé, jež mají nastaven odběr e-mailových novinek na některém z níže uvedených webů, si mohou kdykoliv tento odběr jednoduše zrušit kliknutím na odkaz uvedený v potvrzovacím e-mailu při registraci, příp. v každém newsletteru.
 
V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: equinet@equinet.cz
 
Věříme, že provedená opatření všichni uživatelé přijmou s pochopením a při využívání služeb internetových médií sítě EQUINET pro ně nebudou znamenat žádné komplikace.
 

www.equinet.cz

www.jezdci.cz

www.equitv.cz

www.jezdeckainzerce.cz

www.jezdeckyobchod.cz

www.jezdeckyzpravodaj.cz

www.jezdeckymagazin.cz

www.jezdeckykatalog.cz

www.jezdeckykalendar.cz

www.jezdeckygalavecer.cz

www.jezdeckypohar.cz

www.jezdeckyfestival.czreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace