ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

Z webů sítě EQUINET zmizí veškeré osobní údaje

 04.05.2018 15:28 | AUTOR

ikonka

Na nařízení Evropské unie GDPR (General Data Protection Regulation), které vstoupí v účinnost 25. května 2018, se připravujeme mj. i na webech společnosti EQUINET. Z databáze registrovaných uživatelů budou odstraněny veškeré osobní údaje…

reklama 12D
 
Jediným registračním údajem tak zůstane aktivní e-mailová adresa. Další informace, jako jsou jména a příjmení uživatelů, adresy či telefonní čísla budou odstraněny, a tak uživatelské účty zůstanou zcela anonymní. 
 
V praxi to znamená, že uživatelé, kteří na sebe budou chtít např. k publikovanému inzerátu na www.jezdeckainzerce.cz uvést jméno a příjmení, telefonní kontakt, případně místo bydliště apod., jej musí napsat přímo do textu inzerátu. Systém pouze umožní ostatním uživatelům autora kontaktovat prostřednictvím připojeného e-mailového formuláře. Ten bude navíc ochráněn před automatickým rozesíláním e-mailů. 
 
Uživatelé, kteří mají zájem odebírat informační e-maily o nových článcích na JEZDCI.cz, videích na EQUITV.cz či inzerátech na JEZDECKAINZERCE.cz, si mohou kdykoliv tento odběr sami aktivovat i zrušit. Nově však bude usnadněna možnost zrušit i celou registraci e-mailové adresy.
 
Věříme, že tato připravovaná opatření všichni uživatelé přijmou s pochopením a při využívání služeb internetových médií skupiny EQUINET pro ně nebudou znamenat žádné komplikace. Po dokončení veškerých úprav vás budeme informovat! 
 


reklama 13A

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace