Vrchol martinického Pony Weekendu pro Hakra

V neděli 11. června pokračoval program Pony Weekendu 2017 v areálu v Martinicích pěti soutěžemi ZP až STP. Ve zlatém hřebu celého mítinku, kterým byla soutěž STP, obsadil první příčku Daniel Hakr. Ten do soutěže nastoupil v sedle Quinten 1…
11.06.2017 18:20  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Do hlavní soutěže mítinku, kterou byla Cena Equiservis na překážkách stupně STP, nastoupila dvanáctka poníků. Základní kolo parkuru absolvovala čistě jediná dvojice, a to Daniel Hakr a Quinten 1. Nejrychleji dorazila do cíle Jana Táboříková. O vítězství v sedle Kary 261 ji však připravily čtyři trestné body. Na třetí příčku stačil výsledek Kláry Hlaváčkové. Ta si spolu s Shadow 4 v průběhu parkuru připsala také čtyři trestné body.

I předchozí soutěž nesla název Cena Equiservis, tentokrát na překážkách SP. Zde nenašla přemožitele Gabriela Kopřivová a Lipo 1.

Dalším mítinkem, kterému se otevře kolbiště v Martinicích, bude každoročně oblíbený Memoriál Jana Papouška na přelomu června a července.

Kompletní výsledky naleznete v záznamu závodů – viz odkaz níže…