reklama 11C

reklama

Vánoční Geloren k dostání v holešovické vzorkovně

 07.12.2017 12:07 | AUTOR

ikonka

Vzorkovna Jezdeckého obchodu nabízí v akci krmný doplněk Geloren! S tipovací vánoční soutěží navíc můžete vyhrát jeho zásobu na celý rok. Zakupte v Jezdeckém obchodě Geloren za výjimečnou cenu a zapojte se do soutěže!

reklama 12B

 
Pod víkem vánočního balení naleznete unikátní soutěžní kód. Zadejte ho na stránkách Aktivní zvíře a tipněte si správnou odpověď na soutěžní otázku: Kolik gramů kyseliny hyaluronové bylo spotřebováno pro výrobu Gelorenu HA od jeho uvedení na trh v roce 2014? Třicet soutěžících s nejpřesnějším tipem bude odměněno třemi kyblíky Gelorenu HA!
 
Soutěž probíhá od 1. listopadu 2017 do 31. ledna 2018. Takže i Geloreny, které naleznou Vaši blízcí pod stromečkem, mají šanci na výhru. Každý soutěžní kód můžete použít pouze jednou. Počet tipů není omezen! To znamená, kolik máte soutěžních balení, tolikrát můžete tipovat.
 

V Jezdeckém obchodě v pražských Holešovicích můžete zakoupit 1 balení Gelorenu za 1250,- Kč nebo 2 balení za cenu 2222,- Kč!reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace