EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

V pololetí koně letí aneb pozvánka do NH Kladruby

 22.01.2018 14:01 | AUTOR

ikonka

U příležitosti pololetních prázdnin zve Národní hřebčín Kladruby nad Labem své příznivce na první mimořádné prohlídky letošního roku. Otevřen bude areál hřebčína v Kladrubech nad Labem i ve Slatiňanech, a to od pátku 2. do neděle 4. února 2018…

reklama 12B
Ilustrační foto Gabriela Pilařová
 
V obou hřebčínech si budou moci návštěvníci prohlédnout expozici historických kočárů i hlavní stáje. V Kladrubech nad Labem bude veřejnosti zpřístupněn i zámek, jehož expozice je věnovaná především Františku Josefu I. a Alžbětě Bavorské řečené Sissi.
 
Každý dětský návštěvník, který se na pokladně prokáže svým vysvědčením se samými jedničkami, obdrží za odměnu volnou vstupenku na jeden prohlídkový okruh. 
 
Víte, co všechno můžete vyčíst z tabulek se jmény koní a chtěli byste si vyrobit svou vlastní tabulku? V Kladrubech nad Labem bude pro malé i velké milovníky koní připraven speciální program, v rámci kterého se nejen dozví, k čemu tabulky slouží, jaké informace obsahují i jak se tvoří, ale budou si moci sami výrobu takové tabulky vyzkoušet.
 
Ve Slatiňanech bude možné zkusit vyluštit soubor starokladrubských kvízů. Kdo odhalí tajenku, může se těšit na drobnou odměnu.
 

KLADRUBY NAD LABEM

Časy prohlídek:
10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 hod.
 
Cena prohlídek:
Stáje: základní vstupné 120,- Kč / snížené 80,- Kč
Kočárovna a postrojovna: základní vstupné 80,- Kč / snížené 50,- Kč
Zámek: základní vstupné 80,- Kč / snížené 50,- Kč
 

SLATIŇANY

Časy prohlídek:
11:00, 13:00, 15:00 hod.
 
Cena prohlídek:
Stáje a kočárovna: základní vstupné 90,- Kč / snížené 60,- Kč


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace