V Curychu slavil domácí Martin Fuchs

Během pátečního dne 27. ledna se na mezinárodních závodech CSI5*-W ve švýcarském Curychu výborně předvedl k radosti domácích Švýcar Martin Fuchs. V nejvyšší soutěži dne, kterou byla Grand Prix, si totiž dojel pro první místo…
27.01.2017 21:51  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Páteční Grand Prix se jela na parkuru 155 centimetrů vysokém a byla hodnocenajedním rozeskakováním. V něm se ve skvělé formě představili domácí. Tři Švýcaři totiž figurovalielitní pětce. Na nejvyšší místo dosáhl Martin Fuchskoněm Chaplin. Ti jako jedni ze tří účastníků zajeli i rozeskakování bezchybně.

Druhé místo připadlo kolumbijskému jezdci Carlosu Enrique Lopezovi Lizarazovikoněm Admara před Paulem Estermannem s Lord Pepsi. Nejrychlejší čas rozeskakování předvedla Christina Liebherr a L.B. Eagle Eye, tedy další švýcarská dvojice. Jedna chyba je však posunula na místo čtvrté. V rozeskakování startovalo celkem šest dvojic.