Úvodní drezurní Grand prix v Londýně pro Dujardin

V úvodní úloze Grand Prix Reem Acra FEI Světového poháru v drezuře se v londýnské Olympii vedlo nejlépe britské dvojici Charlotte Dujardin a Uthopia a svým zatím nejlepším společným výsledkem si tak v úterý 15. prosince zasloužili vítězství.
16.12.2015 09:27  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto z haly Olympie v Londýně

V londýnské Olympii se od 15. do 21. prosince odehrávají závody Světového poháru v parkurovém skákání čtyřspřeží a drezuře. Úvodní den týdenního mítinku patřil drezuře.

V první úloze Grand Prix se vedlo nejlépe britské dvojici Charlotte Dujardin a Uthopia a svým zatím nejlepším společným výsledkem si tak zasloužili vítězství

Druhé místo patří Carlu Hesterovi s Nip Tuckem před třetím Hans Peterem Minderhoudem s Glock´s Flirt.

Charlotte se čtrnáctiletým hřebcem KWPN, kterého dříve jezdil právě druhý umístěný Carl Hester, startovala po osmnáctiměsíční pauze a dvojice byla hodnocena 77,460%. Jejich předchozí společný nejlepší výsledek byl 76,960% z CDI Windsor v květnu 2014.

Carl Hester a Nip Tuck vybojovali stříbro se známkou 76,660%. Hans Peter Minderhoud a Glock´s Flirt za 76,120% skončili třetí
O kvalifikační body do finále Světového poháru se bude ve středu 16. prosince bojovat ve volných sestavách na hudbu