reklama 11B


Tituly dostihových šampionů pro Ráju a Kratochvíla

 07.11.2016 12:39 | AUTOR

V sobotu 5. listopadu se uzavřela dostihová sezona na závodišti ve východočeských Kolesách. Vedle rámcových dostihů se mezi jezdci rozhodovalo o držitelích titulů šampionů na rovinách a překážkách. Nakonec se radovali Jan Rája a Jan Kratochvíl.

reklama 12B

Ilustrační foto: Dostihy.cz

Celkem devět dostihů nabídl program posledního dostihového dne v sobotu 5. listopadu v Kolesách. Kromě vítězství v dostizích samotný se ale rozhodovalo také o celkovém bodování šampionátů rovinových a překážkových jezdců za rok 2016.
 
O titul rovinového šampiona se přetahovali Jan Rája a Bauyržan Murzabajev. Na vítězství v některém z dostihů nedosáhl v Kolesách ani jeden, ale Jan Rája si vždy hlídal svého soupeře, a nakonec se z titulu radoval po jedenácti letech on. „Hlídali jsme si dnes jeden druhého, když jsem byl vepředu, tak Bauyržan byl těsně za mnou a naopak. Už jsem ani nevěřil, že by se na stará kolena mohl stát šampiónem. Letos jsem měl jednu z nejlepších sezón a musím poděkovat hlavně své domovské stáji, která letos měla výtečnou sezónu,“ uvedl Jan Rája.
 
Jedno vítězství si v Kolesách v překážkových dostizích připsal Jan Kratochvíl, čímž se mu podařilo porazit v hodnocení šampionátu do doby vedoucího Jaroslava Myšku
 

Výsledky z Koles najdete ZDEŠtítky: dostihyturf
reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace