reklama 11A

reklama

Světový pohár v Zurichu ovládl Pius Schwizer

 31.01.2016 22:41 | AUTOR

Švýcarský reprezentant Pius Schwizer dokázal zvítězit na domácí půdě v dalším kole Světového poháru ve skocích, které se konalo v neděli 31. ledna v Zurichu. Při CSI5* porazil v sedle koně PSG Future zbylých osm účastníků rozeskakování…

reklama 12A

Vítězný jezdec Pius Schwizer dokončilPSG Future rozeskakováníčase 41,97 vteřiny. Třem jezdcům se sice podařilo tento čas pokořit, na konto si však připsali minimálně jedno shození. Díky tomu zajistil domácímu publiku švýcarskou hymnu právě Pius Schwizer.

Pro druhé místo siodstupem zhruba půl vteřiny dojel Denis Lynch a All Star, kterým forma vydrželapředešlých dnů. Nejlepší trio doplnila Edwina Tops-Alexander s koněm Caretina de Joter. Právě tři jezdci dokončili rozeskakování bez shození. Čtvrtá pozice připadla nejrychlejšímu muži rozeskakování, který o výhru přišel kvůli jedné chybě. Jednalo se o Michaela WhitakeraVikingem.

Ve vedení Světového poháru nadále zůstává Christian Ahlmann, vítěz Pius Schwizer si sicežebříčku polepšil, ale jedná se o jeho první dvouciferný zisk bodů, proto do předních míst přesto nezasáhl. Tentokrát se jelo již desáté kolo Světového poháru a na jezdce již čeká pouze Bordeaux na začátku února.

Kompletní výsledky naleznete ZDEreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace