Sigismondi zvítězil na CDI3* Zakrzow

Čeští drezurní jezdci se vydali ve dnech 24. – 26. dubna na mezinárodní závody do polského Zakrzowa. Na nejlepší umístění dosáhl Fabrizio Sigismondi a Apropos, kteří v nedělní úloze IM1 Freestyle nenašli přemožitele a zasloužili si českou hymnu…
27.04.2015 21:24  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Vítězná dvojice Fabrizio Sigismondi a Apropos. Foto Małgorzata Żółtańska

Úřadující mistr České republiky Fabrizio Sigismondi předvedlAproposem vydařenou nedělní jízduIM1 Freestyle, kde získali vysoké hodnocení 72,950 %. To jimnáskokem zajistilo první příčku, neboť jako jediní dosáhli za hranici 70%. Do nedělní volné jízdy se kvalifikovala i Pavla Hašková a Lindgren, kteří získali 64,050 %.

Fabrizio Sigimondi se neztratil ani v nejtěžší úrovni těchto závodů. V nedělní Grand Prix Freestyle dosáhlsedle Trevise na 69,525 %, což je zařadilo na konečnou třetí příčku ve výsledkové listině. Závěrečný den se ve volné sestavě představila ještěponym Emil-R Sára Vingrálková. Ta skončila za trojicí domácích jezdkyňvýsledkem 61,375 %.

Předešlé dny se na hodnocení nad 65% dostal Fabrizio Sigismondi a Apropos v úloze St. Georges (65,351 %) a sobotní IM1, kde dokončil druhý, s minimální ztrátou na vítěze (68,632 %). V nejtěžší páteční soutěži FEI Grand Prix startoval jezdec opětTrevisem, s nímž dokončil za 63,260 %. Jen o něco méně než 60% získala druhá česká dvojice na startu Ema Jančářová a Diplomat. Ti se na závodech představili pouzepátek. Sára Vingrálková předvedla lepší úlohysedle obou pony v sobotu, když s Lipton Kite i Emilem-R dokončila nad 61 %.