reklama 11D


První kola na MČR v Martinicích zakončila družstva

 14.07.2017 19:27 | AUTOR

Poslední kategorií, která v pátek 14. července absolvovala první kolo v rámci MČR v Martinicích, byla kategorie družstev. Z celkového počtu patnácti týmů se do druhého kola probojovalo s čistým kontem družstvo Střední Čechy 1 a Východní Čechy…

reklama 12A

Za Severní Čechy 1 startuje Jan Chýle

Celkem patnáct družstev bojovalo o nejlepší výsledek v prvním kole své kategorie. S výhodou čistého konta do druhého kola nastoupí dvě družstva.

První z nich je tým Středních Čech 1, v jehož barvách startuje Ondřej Potluka, Michal Kukačka, Adam Přemysl a Andrea Halíková, kde první tři jezdci dokončili bezchybně. Výsledek osmi trestných bodů, které inkasovala Andrea Halíková, se škrtá.

Východočeské družstvo dokončilo první kolo také s nulou. Zde se nepočítá výsledek Martina Šoupala, který absolvoval parkur vysoký 130 cm se čtyřmi trestnými body. Rudolf Doležal, Tereza Mücková i Kateřina Málková dokončili s čistým kontem.

Jeden trestný bod počítá družstvo Severních Čech 1 ve složení Jakub Smrčka, Jan Chýle, Viktor Aschenbrier a Veronika Turečková.

Kompletní výsledky naleznete v záznamu závodů – viz odkaz níže…reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace