Prvenství v GP v Liverpoolu obhájil Billy Twomey

V pondělí 2. ledna vyvrcholily v Liverpoolu soutěží Grand Prix závody kategorie CSI4*. Po loňském triumfu v ní obhájil vítězství irský reprezentant Billy Twomey v sedle čtrnáctiletého valacha jménem Diaghilev. Více informací najdete v článku.
03.01.2017 09:52  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

GP v Liverpoolu vyhrál po roce opět Ir Billy Twomey. Ilustrační foto: LGCT / Stefano Grasso

Irský jezdec Billy Twomey si v pondělí 2. ledna dojel pro první místo v Grand Prix při mezinárodních čtyřhvězdových závodech CSI v Liverpoolu.

Soutěž s překážkami do 160 cm se jela jako dvoukolová, a Twomey s Diaghlevem byl jedním ze čtyř jezdců, kteří překonali obě kola bez chyb. Navíc dojel v druhé části v nejlepším čase 37,32.

O sekundu a půl pomalejší byl domácí jezdec William Whitaker na Utamaro D Ecaussines, třetí místo získal další z Irů Michael Duffy s Belcantem Z.