EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Příhodovo vítězství při CNC Facimiech

 17.06.2018 18:22 | AUTOR

ikonka

V neděli 17. června se konal pro zbylé kategorie závěrečný parkur při národních závodech ve všestrannosti v polském Facimiechu. Po drezuře a krosu si výborně vedl Miloslav Příhoda, který dobrou formu potvrdil a dojel si pro dvě nejvyšší příčky…

reklama 12B

Český jezdec Miloslav Příhoda nastoupil během nedělního dne do parkuru v rámci soutěže všestrannosti L (dle polského označení). Po výborné drezurní úloze i terénní jízdě si český zástupce držel přední příčky a o konečném pořadí měla rozhodnout právě skoková zkouška.

Český jezdec s oběma svěřenci nezaváhal a bezchybná jízdu mu tak zajistila první i druhé místo konečného pořadí. Na vítězství dosáhl s koněm Eldorado, s nímž získal na konto 29,6 trestných bodů. Druhou pozici pak obsadil s koněm Magic, s nímž inkasoval pouze o 0,4 trestného bodu více.

Během neděle vrcholila také soutěž CNC1*, kde bylo možné předešlé dny vidět také Šárku Douchovou. Jezdkyně však nakonec v neděli již nestartovala.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.  reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace